CESİS Reklam Ajansı - Görsel tasarım - Grafik - 2D, 3D Animasyon, Modelleme, Kurumsal Kimlik, Konsept Danışmanlık, Havacılık, Dron ve 3D printer...

2 items tagged "4K"

1 - 2 Arası Sonuçlar ( Toplam 2 )

Hava Çekim ve Drone

Category: Kategorisiz
Perşembe, 15 Ağustos 2013 01:52 tarihinde oluşturuldu.

Drone, Quad Copter, Hexa Copter, Gimbal...

 

Üretim

Cesis Tasarım Stüdyosu; Drone, quad copter, Hexa copter ve Octa Copter gibi konseptlerde insansız hava araçları üreterek, Sivil havacılık alanında özellikle prodüksiyon ve haritalama ve diğer mühendislik alanlara, havadan yüksek çözünürlüklü fotoğraf, 4K ve Full HD video 30-120 fps video çekim ve yeryüzü tarama 3d arazi similasyonu hazırlama çözümleri sunar.

- Reklam-tanıtım filmleri için kişi, kurum ve ajanslara havadan çekim desteği verdiğimiz gibi, ihtiyaçlarınıza uygun hemen her çeşit drone "multi copter, helikopter, uçak tipleri," - el ve Drone gimbal sistemleri, Dronedan canlı yayın sistemleri gibi daha bir çok alanda kişiye-firmaya özel cihaz tasarımlarını garantili ve eğitimleri ile sağlamaktadır.

Kurumsal

Category: Kategorisiz
Perşembe, 15 Ağustos 2013 01:45 tarihinde oluşturuldu.

 


CESİS Tasarım stüdyosu 1997 Yılından beri, 3D - 2D animasyon, Modelleme, Render, Grafik tasarım, Web Tasarım, Flash animasyon ve İnteraktif CD gbi birçok alanda Tasarım ve Uygulama Faaliyetleri yürütmektedir.

- Bununla birlikte bir çok görsel tasarım tekniği ve 3d-2d programlarının eğitimlerini vermektedir. Başlıca eğitim ise 3DS max, Adobe After Effect ve Premiere, programının temel orta ve ileri düzey eğitimleri verilmektedir.

- Firmalar ve Ajanslar için Prodüksiyon hizmetlerine yönelik olarak havadan yüksek çözünürlüklü video, (4K, Full HD)

- Grafik için yüksek kalitede fotoğraf,
- Harita ve diğer coğrafik yüzeylerin, 3D similasyonu için özel çalışmalar yapmaktayız.

Cesis Ajans Kurumsal ve Teknolojik Tasarımlar.